Jeżeli trafiłeś na tą stronę to znaczy, że temat motocykli jest dla Ciebie w jakimś stopniu bliski. Możliwe, że dopiero zaczynasz swoją przygodę z jednośladem i szukasz informacji albo praktykujesz jazdę i szukasz inspiracji, żeby się rozwijać. Jeżeli tylko nie jesteś człowiekiem, który kupuje mocną maszynę, ubiera się w kombinezon i zakłada przyciemnianą szybę w kasku, tylko po to, żeby ukryć kompleksy i pokazać się na mieście to… Witaj w rodzinie! Rodzinie Motocyklistów… bo motocykl to nie tylko sposób na przemieszczanie się z miejsca na miejsce, to styl życia, bycia i myślenia.

Po pierwsze: nie „MOTOR” tylko „MOTOCYKL”… Motor ma każdy motocykl, gdyż jest to po prostu silnik… a motocykl to nie tylko silnik to cała maszyna, o której dowiesz się jeszcze bardzo dużo.

Po drugie: SZACUNEK- to coś bez czego nie wsiadasz na motocykl… Zapomnieć możesz portfela, ale jeżeli zapomnisz szacunku do maszyny, to już nigdy nie będzie Ci dane zapomnieć czegokolwiek…

Po trzecie: CIUCHY- nie ma, że jedziesz „tylko” po bułki do sklepu, zawsze, ale to zawsze musisz mieć na głowie kask, odpowiednie buty, kurtkę ochraniającą kręgosłup… Jeżeli wydaje Ci się, że wyglądasz dziwnie wchodząc w „zbroi” do sklepu to idź na piechotę.

Po czwarte: DOPASOWANIE. To nieprawda, że zaczynając przygodę z motocyklami  skazany jesteś na 15-letnie maszyny pokroju GS500. Oferta rynku motocyklowego jest na tyle bogata, a my jesteśmy tak różnorodni, że jest to bardziej złożony proces.

No dobrze, jeżeli już wszystko jest jasne to zaczynamy przygodę.

Stay tuned, Ryshard